Biz Kimiz?

2001 yılında İstanbul’da kurulan SENTEZ YAPI, kısa sürede faaliyet alanlarını ve vizyonunu geliştirerek ulusal ve uluslararası zemin projelerini tamamlamıştır. Prensipli iş anlayışı, modern tasarımları, kalite kontrolü, yatırımcı ile diyaloğu bütçe ve zamanı doğru kullanması, iş güvenliğini en üst seviyede sağlaması en etkin yardımcıları olmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren her an gelişmeleri takip eden ve dinamik bir yapıya sahip olan SENTEZ YAPI; sıfır  hata prensibini ilke edinmiştir. Bünyesinde bulunan kendi alanlarında uzman uygulama kadroları, son sistem makine parkuru ve çözüm ortakları ile müşterilerine ihtiyaç ve kullanım amacına uygun sistemler önererek tasarıma dayalı geniş renk ve desen alternatifleri sunmuştur. Endüstriyel ve ticari alanlar da sonuca yönelik çözümler üreterek projeler tamamlamak firmamızın hedefidir. Dileğimiz projemizde sizinle birlikte çalışarak şirketinize en iyi hizmet ve memnuniyeti sağlamaktır.

çalışma şeklimiz

ZEMİN ETÜDÜ; Sentez Yapı , mekanın ruhuna uygun doğru zemini belirlerken mevcut zemin şartlarını göz önünde bulundurarak belirlenen bütçe doğrultusunda çözüm alternatifleri sunar.
UYGULAMA; Sentez Yapı kendi bünyesinde ki uzman uygulama kadroları ve son teknoloji makine parkurları ile hatasız uygulamalar yaparken iş güvenliği ve insan sağlığını en ön planda tutarak riskleri ortadan kaldırır.
İŞ TESLİMİ; Sentez Yapı sonlandırdığı uygulamalar neticesinde iş veren ile zemini etüt eder ve talep edilenin fazlası ile karşılandığına emin olur.

Neden Biz?

Ürün satışı ile beraber  , teknik uygulama desteği veriyoruz. Uygulamalarımız da kendi uzman uygulama kadrolarımız aktif rol alıyor. Uygulamalarımızda kendi son teknoloji makinelerimizi kullanıyoruz. Türkiye’ de yapı kimyasalları konusunda ki en güçlü firmalar çözüm ortağımız . 20 yılı aşan uygulama tecrübesi ile Türkiye’nin sayılı projelerinde başarılı referanslara sahibiz. Yurt içi ve  yurt dışı 365 gün uygulama servisi veriyoruz.